bootstrap website templates

ÜRETİMÜretim kalitesini etkileyebilecek tüm faktörler ve bunların birbirleriyle olan etkileşim süreçleri incelenerek, uygulanması gereken politikar oluşturulup, hayata geçiriyoruz.

Faaliyetlerimizde gıda güvenliği ile ilgili yasal zorunluluklara bütünüyle uyan yöntem ve prosedürler uyguluyoruz. Sistemimizin kalite parametrelerini oluşturan esas yapılar, uluslararası standartlardır.


ISO 22000

1 Eylül 2005 te yayınlanan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi; dünya çapında güvenli gıda üretim zinciri oluşturmak amacıyla oluşturulmuş uluslar arası bir standarttır. Tedarikçiler, kullanıcılar, yasal otoriteler, tüketiciler ve tüm ilgili birimler arasında iletişimi ve bu sayede güvenli gıdanın her basamakta izlenebilirliğini sağlamayı esas almaktadır.

Bu Standard, gıda zinciri boyunca son tüketime kadar gıda güvenliğini sağlamak için takip eden genellikle anahtar öğeler olarak kabul edilen öğeleri birleştiren gıda güvenliği yönetim sistemi için ihtiyaçları tanımlamaktadır.


ISO 22000 SEKTÖR AÇISINDAN ÖNEMİ NEDİR ?

ISO 22000 sisteminin uygulanması, tedarikçilerin, sektör tarafından sıkça talep gören ürünlerinin üretim ve servis süreçlerini geliştirerek insan sağlığı açısından güvenli, firma açısından da daha karlı bir hale dönüştürmesini sağlamaktadır.

ISO 22000 sistemi HACCP sistemini prensiplerini ve uygulama basamaklarını tamamlamakta, yönetimin sorumluluklarının eğitimi ve sürekli iyileştirme faaliyetlerini tanımlaması nedeniyle de ISO 9001 ile uyum oluşturmaktadır. Bu sayede hem güvenli gıda üretimini sağlamakta hem de firmaların kurumsallaşma süreçlerini hızlandırarak gelişimlerine destek vermektedir.


ISO 22000 sistemi uluslar arası bir standart olduğu için kurumların uluslararası ticaret hedeflerini gerçekleştirmesinde kolaylık sağlamaktadır.


ISO 22000 Tüketicilerin; Uluslar arası standartlara uygun, kaliteli, güvenilir ve sağlık açısından güvenli ürün ve hizmet almalarını sağlamaktadır. 

BEYAZ GIDA SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin tüm yükümlülüklerini yerine getirerek üretimini gerçekleştirdiği gıda katkı maddelerin,  sürekli ve hızlı ürün/hizmet akışlarını organize ederek, kendi tedarik ağı ile sizlere ulaştırmaktadır. 

HABERİNİZ OLSUN !

e mail listemize katılın. Yeni ürün ve kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

ADRES

Ofis : Cevizlik Mah. Muhtar Halit Kral Sok. Sekizler Apt. No: 26/7 Bakırköy / İSTANBUL

Depo : Marmara Sanayi Sitesi  S Blok No: 17 İkitelli / İSTANBUL

İLETİŞİM

TEL    : +90 212 466 2469 (pbx)
FAKS : +90 212 466 2479
MAIL : info@beyazgida.com.tr